Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгында кадрлар резервына кертелүгә конкурс узды

2018 елның 20 сентябре, пәнҗешәмбе

2018 елның 19 сентябрендә Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгында  Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы аппаратында әйдәп баручы вазыйфалар төркеменә кадрлар резервына кертелүгә конкурс узды.

Конкурста 17 кеше катнашты.

Конкурс комиссиясе Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы аппаратында кадрлар резервы составына түбәндәге кешеләрне кертергә кирәк дип тапты:

хокукый экспертиза һәм нормалар иҗат итү бүлегенең әйдәп баручы советнигы вазыйфасына:

Гибадуллин Тимур Дамир улы;

Рәкыйпова Ралия Расих кызы;

Шакирова Рүзия Габделфәт кызы;

дәүләт хезмәте һәм кадрлар бүлегенең әйдәп баручы белгече вазыйфасына:

Ганиева Ирина Винер кызы;

Кузюров Руслан Равил улы;

Хәйруллина Гөлнара Рәис кызы;

җәмәгать судьялары эшчәнлеген тәэмин итү бүлегенең әйдәп баручы белгече вазыйфасына:

Сафиуллина Римма Наил кызы;

Шәрәфетдинова Алинә Расих кызы;

Шәрифуллин Ирек Рәфкать улы.

Конкурс комиссиясе утырышында Татарстан Республикасы Президенты каршындагы Дәүләт хезмәте һәм кадрлар департаменты вәкиле И.Н. Соколов һәм бәйсез эксперт – Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәте ветераны В.П. Ганчурин катнаштылар.