Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы аппаратында вакантлы урыннарны биләүгә конкурс йомгаклары

2019 елның 11 сентябре, чәршәмбе

2019 елның 11 сентябрендә Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы аппаратында Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәтенең вакантлы вазыйфаларын биләүгә конкурс узды.

Конкурста 2 кеше катнашты.

Конкурс комиссиясе карары белән Хәбибуллина Алсу Илһам кызы җиңүче булып танылды.

Конкурс комиссиясе тарафыннан Пилин Дмитрия Анатольевичны Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгының әйдәп баручы вазыйфалар төркеменә кертү тәкъдим ителде.

Комиссия утырышында бәйсез экспертлар сыйфатында “Россия юристлары ассоциясе” Бөтенроссия иҗтимагый оешмасының Татарстан төбәк бүлеге рәисе советнигы М.Х.Вафин, Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәте ветераны В.П. Ганчурин катнаштылар.