сентябрь, 2017 ел
чәршәмбе

2017 елның 13 сентябрендә  Татарстан  Республикасы Юстиция министрлыгында Татарстан Республикасы җәмәгать судьялары аппаратларында һәм Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы аппаратында 6 дәүләт хезмәткәренең квалификация имтиханы һәм 8 дәүләт хезмәткәренең аттестация узуы буенча аттестацияләү комиссиясе утырышы үткәрелде.

2017 елның13 сентябрендә  Хокук бозуларны профилактикалау  буенча Татарстан Республикасы  Хөкүмәт комиссиясе эшче төркеме  әгъзалары әлеге юнәлештәге эшчәнлекне  тикшерү максатыннан Татарстан  Республикасының Нурлат муниципаль  районына чыктылар.

2017 елның 13 сентябрендә Казан (Идел буе) федераль университетының Дәүләт һәм муниципаль идарә югары мәктәбендә “Татарстан Республикасының иң яхшы дәүләт хезмәткәре” республика конкурсының беренче этабы башланып китте.