Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы командасы республика судлары арасында чаңгы ярышы буенча узган Кышкы спартакиадада икенче урынны алдылар

2018 елның 29 гыйнвары, дүшәмбе

2018 елның 27 гыйнварында Татарстан  Республикасы Юстиция министрлыгы  хезмәткәрләре Татарстан Республикасы  судлары арасында узган чаңгы  ярышында катнаштылар.

Ярышлар Зеленодольскидагы “Маяк” спорт комплексы базасында узды.

Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы командасын А.В.Воробьёв, А.А.Беденьгов, Т.С.Свиридова, А.В.Назарова тәкъдим иттеләр.

Ярышлар нәтиҗәләре буенча гомумкоманда исәбендә Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы командасы икенче урынны алды.

2018 елның 28 гыйнварында Байлар Сабасында Timerman сериясендәге чаңгы ярышы узды. Министрлык хезмәткәрләре 5 чакрымлы дистанциядә чаңгы ярышында катнаштылар