Коррупциягә каршы бәйсез экспертиза уздыру буенча экспертлар конкурсы җиңүчеләре билгеле булды

2017 елның 20 ноябре, дүшәмбе

2017 елның 17 ноябрендә Татарстан  Республикасы Юстиция министрлыгында  норматив хокукый актларга һәм  норматив хокукый актлар проектларына  коррупциягә каршы бәйсез экспертиза  уздыру буенча экспертларның  ел саен уздырыла торган республика  конкурсын уздыру буенча конкурс  комиссиясенең йомгаклау утырышы  узды.

Конкурста катнашуга коррупциягә каршы бәйсез экспертиза уздыру вәкаләтенә ия булган бәйсез экспертлардан 12 заявка алынган иде. Аларны карау нәтиҗәләре буенча 2017 елгы конкурс җиңүчесе һәм призерлары билгеләнде.

Конкурс җиңүчесе дип (1 урын) Евгений Вячеславович Артемьев танылды, ә “Камаз” ҖАҖ (2 урын), Сергей Николаевич Люлькин (3 урын) конкурс призерлары булдылар