Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы командасы Татарстан Республикасы Кремле Кубогына пейнтбол буенча турнирда III урынны алды

2018 елның 2 апреле, дүшәмбе

2018 елның 31 мартында һәм 1 апрелендә “Казан” халыкара ат спорты комплексы территориясендә Татарстан Республикасы Кремле Кубогына пейнтбол буенча турнир уздырылды.
Турнирда Татарстан Республикасының 22 министрлыгы һәм ведомстволарыннан 100дән артык кеше катнашты, алар һәр төркемдә 4-5әр кеше итеп 5 төркемгә бүленделәр.
Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы исеменнән чыгыш ясадылар:
Воробьёв Антон Валерьевич – җәмәгать судьялары эшчәнлеген тәэмин итү бүлеге башлыгы;
Мингалимов Илфат Марат улы- мәгълүмат-аналитика эше, координацияләү һәм планлаштыру бүлегенең әйдәп баручы консультанты;
Зарифҗанов Азат Мирзатҗан улы – мәгълүмат-аналитика эше, координацияләү һәм планлаштыру бүлегенең әйдәп баручы белгече;
Сөләйманов Марсель Данил улы – кадрлар һәм дәүләт хезмәте бүлегенең әйдәп баручы консультанты;
Матвеев Евгений Олегович – муниципаль регистрны алып бару һәм җирле үзидарә өлкәсендә норматив хокукый эш бүлегенең I разрядлы өлкән белгече.
Сайлап алу уеннары нәтиҗәсендә министрлык командасы төркеме I урынны алган иде.
Плей-офф уеннары нәтиҗәләре буенча егетләр III урынга лаек булдылар. Ярышлар җиңүчеләренә кубоклар, медальләр һәм кыйммәтле бүләкләр бирелде.
Котлыйбыз