2021 елның 29 апреле, пәнҗешәмбе
Бүген Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы тарафыннан Бөек Ватан сугышы ветераннарына, хәрби бәрелешләрдә катнашучыларга һәм аларның гаилә әгъзаларына түләүсез юридик ярдәм күрсәтү буенча онлайн-режимда чара уздырылды. Чарада ТР Хезмәт, мәшгульлек һәм социаль яклау министрлыгы, РФ Пенсия фондының ТР буенча бүлеге, Федераль салым хезмәтенең ТР буенча идарәсе, ТР Адвокатлар палатасы вәкилләре катнашты. Мөрәҗәгать иткән гражданнарга пенсия түләүләре, салым салу, социаль түләүләр һәм торак урыннары бирү мәсьәләләре буенча хокукый-консультация рәвешендә ярдәм күрсәтелде.