май, 2015 ел
җомга

2015 елның 30 маенда Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгында Татарстан Республикасы икътисадына федераль бюджет акчаларын җәлеп итү мәсьәләсе буенча 12нче эшче төркем утырышы узды. Утырышны Татарстан Республикасы юстиция министры урынбасары, эшче төркем җитәкчесе урынбасары Р.И.Заһидуллин уздырды.

2015 елның 28 маенда Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы ГУП «Татарстан Республикасы мәгълүмати технологияләр үзәге» белән берлектә Муниципаль хезмәткәрләр һәм Татарстан Республикасы җирле үзидарә органнарының юридик хезмәтләре хезмәткәрләре өчен «Татарстан Республикасы хокукый мәгълүмат рәсми порталы»нда муниципаль норматив хокукый актлар урнаштыру” темасына видеоконференция режимында укыту семинары уздырды.