Татарстан Республикасы Судьялар советының Арча шәһәрендәге утырышы

2019 елның 17 июне, дүшәмбе

2019 елның 14 июнендә Татарстан Республикасы юстиция министры урынбасары Н.В.Рагозина Татарстан Республикасы Судьялар советының Р.Ф.Гафаров җитәкчелегендә Арчада узган күчмә утырышында катнашты.

Утырышта шулай ук Татарстан Республикасы Югары Суды рәисе И.И.Гилазов, Суд департаментының Татарстан Республикасы идарәсе бешлыгы Р.М.Салихов, Суд приставлары федераль хезмәтенең Татарстан Республикасы идарәсе башлыгы урынбасары Э.Р.Лабашова,  республиканың район (шәһәр) судлары вәкилләре катнаштылар.

Надежда Владимировна Татарстан Республиксы Арча суд районы җәмәгать судьялары эше турында һәм Суд приставлары федераль хезмәтенең Татарстан Республикасы идарәсе белән хезмәттәшлеге  турындагы көн тәртибендәге мәсьәләләр буенча чыгыш ясады.