май, 2017 ел
сишәмбе
Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгында министрлык һәм җәмәгать судьялары аппаратлары хезмәткәрләре балалары арасында “Алар Ватан өчен көрәштеләр” темасына иң яхшы рәсем һәм “Истә тотарга ант итәбез” шигырь укучылар бәйгесенә йомгак ясау буенча Татарстан Республикасы Юстиция министры Л.Ю.Глухова рәислегендәге жюри утырышы узды.
2017 елның 29 апрелендә Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы хезмәткәрләре Татарстан Республикасы Урман хуҗалыгы министрлыгы тарафыннан традицион рәвештә уздырыла торган “Урман утырту көне” акциясенә кушылдылар.
2017 елның 28 апрелендә Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы хезмәткәрләре тарафыннан Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәти мөнәсәбәтләр министрлыгында “2015-2020 елларга Татарстан Республикасында коррупциягә каршы сәясәтне гамәлгә ашыру” дәүләт программасы чараларының үтәлешенә планлы тикшерү уздырылды.