Татарстан Юстиция министрлыгында вакантлы вазыйфаларны биләүгә конкурс игълан ителде

2024 елның 29 августы, пәнҗешәмбе

2024 елның 29 августында Татарстан РеспубликасыЮстиция министрлыгында Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәтенең вакантлывазыйфаларын биләүгә конкурс игълан ителде.

Вакантлы вазыйфалар исемлеге белән тулыракМинистрлык сайтында “Кадрлар сәясәте”кушымтасында танышырга мөмкин.

Вакантлы вазыйфалар турында тулырак мәгълүмат“Россия Федерациясе дәүләт граждан хезмәтенеңкадрлар составы белән идарә итүнең бердәммәгълүмат системасы” федераль дәүләт мәгълүматсистемасы сайтында урнаштырылган.

Конкурста катнашу өчен гаризаларны, кирәкледокументларны кушып, 2024 елның 18 сентябренә кадәр конкурс комиссиясе секретарена Казан шәһәре, Кремль урамы, 16 йорт, 107 каб. адресы буенча тапшырырга кирәк. Тел.: 222-60-32, 222-60-27.

Конкурс комиссиясе утырышы 2024 елның 10 октябрендә (якынча) узачак.