октябрь, 2017 ел
пәнҗешәмбе

2017 елның 4 октябрендә Татарстан  Республикасы юстиция министрының  беренче урынбасары А.Г.Галимов  җитәкчелегендә  “Татарстан Республикасында 2015-2020 елларга коррупциягә каршы сәясәтне тормышка ашыру ” дәүләт программасын үтәүне гамәлгә ашыручылар белән киңәшмә узды.

2017 елның 4 октябрендә Татарстан Республикасы юстиция министры урынбасары Н.В.Рагозина җитәкчелегендә Татарстан Республикасы җәмәгать судьялары өчен суд участоклары эшчәнлегендәге актуаль мәсьәләләр буенча видеоконференцэлемтә режимында семинар-киңәшмә узды.

2017 елның 4 октябрендә Татарстан  Республикасы юстиция министры  урынбасары вазыйфаларын башкаручы  М.М.Ибәтов республиканың Апас, Әлмәт, Чирмешән муниципаль районнарында  яшәүче гражданнарны видеокабул  итте.

2017 елның 4 октябрендә  Татарстан  Республикасы Юстиция министрлыгында Татарстан Республикасы җәмәгать судьялары аппаратларын аттестацияләү комиссиясе утырышы үткәрелде.