Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгында вакантлы вазыйфаларны биләүгә конкурс йомгаклары

2024 елның 29 августы, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгында Министрлыкта вакантлы вазыйфаларны биләүгә конкурс узды.

Конкурс комиссиясе карары белән җирле үзидарә һәм муниципаль регистрны алып бару өлкәсендә норматив хокукый эш бүлегенең әйдәп баручы  консультанты вакантлы вазыйфасын биләүгә конкурста җиңүче дип Исмәгыйлева Энҗе Зөфәр кызы танылды.

Түләүсез юридик ярдәм күрсәтүне оештыру һәм планлаштыру бүлегенең әйдәп баручы белгеч-эксперты вакантлы вазыйфасын биләүгә конкурста җиңүче дип Агафонова Нина Игоревна танылды.

Җәмәгать судьялары эшчәнлеген тәэмин итү бүлегенең әйдәп баручы белгече вакантлы вазыйфасын биләүгә конкурста Гайнатуллина Гөлназ Рәмис кызы җиңүче булды.